Dlaczego capoeira? – Capoeira Łódź – Academia Capoeira
+48 691-916-016

Dlaczego capoeira?

Ciągle jeszcze zastanawiasz się czy capoeira to dyscyplina przeznaczona dla Ciebie? Zapoznaj się z tym co może zaoferować ta wyjątkowa sztuka walki i przekonaj się ile możesz zyskać.

1. Capoeira to ciekawy sposób na utrzymanie kondycji

Capoeira często określana jest jako najpiękniejsza walka i najniebezpieczniejszy taniec. Jeśli nie lubisz chodzić na siłownię, bo nudzą Cię zwkłe ćwiczenia, nie jesteś sam. Wielu z naszych uczniów szukało innego sposobu na utrzymanie się w formie. Okazało się, że capoeira, ze względu na swoją wszechstronność, doskonale się do tego nadaje. Pozwala spalić zbędne kalorie, wzmocnić ścięgna i mięśnie, wymaga też odrobiny koncentracji co przekłada się na odpoczynek od codziennych zmartwień.

2. Naszym instruktorom zależy na Twoich postępach

To ludzie tworzą naszą grupę, dlatego wszystkim zależy na motywowaniu swojego rozwoju. Zaskoczy Cię przyjazna atmosfera i to, że każdy wspiera się nawzajem. Takie środowisko sprawia, że pokonujemy własne słabości i osiągamy nasze wymarzone cele.

3. Struktura treningów wypracowana przez lata

Nasze zajęcia podzielone są na stopnie zaawansowania, oraz względem wieku ćwiczących. Nasi trenerzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć, oraz ciągle dbają o własny rozwój. Dzięki temu masz stale pewność, że trener prowadzi Cię po właściwej ścieżce.

4. Capoeira Łódź to więcej niż treningi

Poprzez dołączenie do Capoeira Łódź, zyskujesz nie tylko treningi. Stajesz się częścią społeczności, którą łączy wspólna pasja – Capoeira. Dodatkowe warsztaty, wyjazdy treningowe wraz z codziennymi treningami, tworzą ciekawy kalendarz wydarzeń, z którego Ty i Twoja rodzina na pewno z chęcią skorzystacie.

5. Treningi capoeiry zmienią Twoje nastawienie

Na nasze zajęcia nie przychodzi się po to, żeby nauczyć się walczyć. Poznasz historię i kulturę Brazylii, zdobędziesz pewność siebie i opanowanie. Zasady regularnego treningu pomogą wprowadzić równowagę do Twojego życia i odkryją Twój potencjał.

6. Trenuj na całym świecie

Capoeira to wyjątkowa dyscyplina popularna na całym świecie. Wyjazdy warsztatowe to okazja do poznania nowych osób i miejsc w Polsce, Europie i na świecie.

7. Capoeira Łódź dla całej rodziny

W naszej szkole stawiamy na zajęcia przeznaczone dla całej rodziny. Nasze unikatowe zajęcia Capoeira Family, przeznaczone dla rodziców z dziećmi, pozwalają aktywnie spędzić czas w gronie rodziny. Oprócz zajęć łączonych, mamy też grupy dedykowane dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. Oprócz capoeiry prowadzimy zajęcia rozciągające oraz treningi funkcjonalne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

8. Specjalnie przygotowana sala treningowa

Nasza sala treningowa została pomyślana przede wszystkim z myślą o capoeirze. Jest wyposażona w duże lustra, które pomagają korygować technikę, specjalną wykładzinę sportową oraz drabinki. Czystość jest naszym priorytetem.

9. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze. Zajęcia prowadzone są tylko przez wykwalifikowanych instruktórów ze stosownymi uprawnieniami i doświadczeniem.

10. Ponad 10 lat doświadczenia

Jesteśmy najdłużej nieprzerwanie działającą szkołą Capoeiry w województwie łódzkim. Wychowujemy kolejne pokolenia trenerów tej pięknej brazylijskiej dyscypliny. Od lat popularyzujemy kulturę Brazylii poprzez organizowanie warsztatów, festiwali, otwartych lekcji. Zaufaj nam i zacznij trenować z nami.

UMÓW SIĘ NA DARMOWY TRENING